רומי מארחת

תמיד היית טובה כל כך בבישול, באפייה, בציור, במקרמה, בצילום.

תמיד חלמת להעביר את הידע שלך הלאה, למשוך אחריך בקסם היצירה, בקסם שלך. לקחת אנשים, לקבץ אותם, לשתף אותם בידע שלך ולהדביק בחדוות היצירה ובסיפורים? להעניק להם כמה שעות מהעולם שלך…

אבל אף פעם לא היה לך את האומץ או הידע איך מתחילים ומה בדיוק עושים


הקבוצה

רוצה להעביר סדנאות? אז מי כמוך מכירה ויודעת מהו כוחה של הקבוצה. קבוצה של עצמאיות, כל אחת מומחית בתחומה, המשותף? כולן רוצות להעביר סדנאות בתחומן, ולא בטוחות איפה ואיך להתחיל.

הכל יקרה במטבח שלי, באווירה נינוחה, כשהנושא? הגשת תוכן. איך הופכים את הידע שלי לסדנה או להרצאה. איך אני בעצם מתחילה? איך אני יוצאת לאור? איך אני מעבירה סדנה או הרצאה בכל תחום שהוא.

"רומי מארחת"

אראה לך, איך לוקחים גלם והופכים אותו לסדנה, יהיו גם פחמימות ויין, אבל, שוב מדגישה, זוהי לא סדנת אוכל. זוהי סדנת תוכן! שעתיים וחצי בהן ניצור את כל התוכן שחסר לך כדי לפרסם מועד לסדנה הראשונה שלך.

יום חמישי 9/5 10:30-13:00 קיבוץ מגל

יום רביעי 19/6  10:30-13:00 קיבוץ מגל

יום חמישי 12/9  10:30-13:00 קיבוץ מגל

מחיר השקה – 320 ש"ח למשתתפת

מי אני בכלל? נעים להכיר, רומי נדלר (או רומינה) בעשור האחרון זה מה שעשיתי, הגשמתי את החלום שלי ושיתפתי (ועדיין משתפת) את האהבה שלי למטבח איטלקי בסדנאות בישול פעילות וחוויתיות.

הזמן שלנו יחד לא יקרא ייעוץ שיווקי או ייעוץ כלכלי. אני לא אלחיץ אותך במונחים גבוהים של משפך שיווק או מסגרות אשראי. אני פשוט אתן לך את כל הידע שלי, עטוף בצורה מסודרת, בתור מישהי שכבר עברה את זה, את העליות, המורדות, כיבוי השריפות. 

יחד ניקח את הפחד מכישלון, את הפרפקציוניזם, נשחרר אותם, ונבנה יחד תוכנית לסדנאות מדהימות, כדי שתוכלי להגשים את החלום שלך ולהעביר את הידע שלך הלאה.

בואי נגשים יחד חלומות


  יש בעצם 3 אפשרויות איך יוצאים בכלל לדרך

  אז כמו שרשמתי למעלה – הקבוצה. מפגש קבוצתי, שבו נשתמש בכוחה של הקבוצה ונדבר, איך הופכים תוכן לסדנה. במפגש אדגים לכם מעולם הידע שלי, אכין פסטה טרייה, ואראה לכן, איך לוקחים את הקסם שלכן, את היצירה והידע שלכן, והופכים אותה לסדנה או להרצאה (זוהי לא סדנת בישול!!!)

   מתאים יותר לבד?

  מפגש פוקוס אישי. יש לך הכל בראש, את רק רוצה שיזיזו לך את הגבינה, ויעשו לך סדר בבלאגן. ניקח את כל הידע והנסיון שלי, ונחליט יחד, איך מתקדמים ומה עושים. ניתן לך את הפוש הקטן והביטחון, שיחסוך לך מלא הוצאות מיותרות, כדי שתצאי לדרך ותגשימי את כל החלומות שלך

   

  ליווי מלא של שלושה חודשים, מהרעיון ועד הסדנה. כל מה שאת צריכה מפיתוח רעיון, סילבוס לסדנה, ציוד, קהל, תמחור ושיווק, עד שנקבע תאריך ראשון לסדנה.

  מפגש פוקוס

  מיועד למי שכבר יש לה כיוון, למי שכבר מומחית בתחומה, ומרגישה שרק צריך להזיז לה מעט את הגבינה. לא רק בתחום הסדנאות!

  נשב יחד למפגש של 3 שעות, שבו ניקח את כל הניסיון והידע שלי, ונחליט יחד תכלס איך מתקדמים ומה עושים. נעשה סדר כי הבטן והראש שלך כבר בשלים, ואת רק צריכה את הפוש הקטן והביטחון, שיחסוך לך מלא הוצאות מיותרות, כדי שתצאי לדרך ותגשימי את כל החלומות שלך. תתני לי את האפשרות להגיד לך את מה שהמשפחה והחברים שלך אולי לא אומרים, כדי שתהיי שלמה עם ההחלטה ותצאי לדרכך החדשה, כולל עזרה ברעיונות שיווקים, תכנון דף נחיתה ראשוני ואיך להתחיל להריץ את הסדנאות. בעיקר המון רעיונות לקידום הסושיאל. מה אפשר להספיק ב-3 שעות? עולם ומלואו! תני לעצמך את הפוש הזה שאת צריכה

  מחיר נוכחי לפגישת ייעוץ הוא 1,500 ש"ח (במקום 2,500 ש"ח)


  ליווי מלא

  אני בעצם אתן לך את כל הכלים והידע לצאת לדרך החדשה, שאת כל כך חולמת עליה

  כשהתהליך יסתיים נקבע תאריך לסדנה הראשונה ותוכלי לצאת לדרך

  כמה, מתי ואיפה?


  הליווי המלא ימשך כ-3 חודשים

  נפגש אחת לחודש פנים אל פנים או בזום, ואתן לך שיעורי בית כדי שנעשה המון סדר, נרשום את החלומות על דף, ננפה, נסדר ונצא לדרך, יד ביד, עד שתרגישי מוכנה לקבוע תאריך ולפרסם את הסדנה הראשונה שלך, שבה גם אהיה נוכחת כדי לתת רוח גבית, חיזוקים והארות, כדי שתפרשי כנפיים ותמשיכי בלעדי

  תוצר הליווי הוא סדנה מסודרת ומהודקת שתוכלי להפיץ את הקסם שלך בעולם

  מחיר ההשקה לליווי 6,900 ש"ח (במקום 11,000 ש"ח) בתשלום אחד או 3 תשלומים על סך 2,350 ש"ח כל אחד

  אני פה לכל שאלה או התלבטות 

   תפריט נגישות